Cumhuriyet Mah. Yenilik Cad. No:2/A Koyundere Menemen İzmir
0232 999 99 39

Eğitim Kadromuz

Ebeveynler okul öncesi eğitimin ne denli önemli olduğu bilinciyle çocuklarının en kaliteli anaokulu eğitmen kadrosu ile bir arada olmalarını ister. Devamı

Proje Tabanlı Eğitim

Öğrencilerin, kendilerine özgü bir biçimde çalışmalarına, problem çözmelerine, düşünmelerine, sorgulamalarına, bilgiye erişmelerine, işlemelerine ve harmanlamalarına imkan sağlar Devamı

Aile Katılımı

Ailenin desteklenmesine ve eğitilmesine, ev ile eğitim kurumu arasındaki iletişimin sürekliliğinin sağlanmasına, ailenin eğitim süreçlerine katılmasına yönelik sistematik bir yaklaşımdır. Devamı

Rehberlik

Çocukların dil, sosyal, fiziksel ve psikomotor gelişimlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi ve eğitim faaliyetlerinin de bu duruma paralel geliştirilmesi ve yeteneklerinin ortaya çıkarılarak eğitim faaliyetlerinin şekillendirilmesidir. Devamı

Anaokulu Ajanda Takvimi

Sihirlieller Anaokulu

Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu , 400 m2 bahçe (oyun alanı) ve 600 m2 kapalı olmak üzere tüm bölümleri 3-6 yaş arası öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş bir binada hizmet vermektedir.

Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, bilgisayar bölümleri, ilgi köşeleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, bahçe içerisinde çok sayıda oyuncakla donatılmış oyun parkı, yemekhane ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur. 2016-2017 yılından Eğitime başlayan, Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu , yenilikçi eğitim anlayışı ve bilimsel temelli çalışma şekliyle birçok güncel eğitim sisteminin İzmir´deki ilk uygulayıcısı olmuştur.

Öğrencilerine kattığı kişisel gelişim becerileri ile misyonunu tamamlayan Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu yetiştirdiği araştırmacı, kendine güvenen, nitelikli öğrencileri ile kalitesini kanıtlamaktadır.

Anaokulumuzun Hizmetleri

Anaokulumuzun hizmetleri, okul öncesi çocukların temel ihtiyaçlarına uygun gereksinimlerini karşılayacak donanımlar göz önüne alınarak planlanmıştır.

Servis Ulaşımı ve Güvenlik

Detaylı Bilgi

Oyun Guruplarımız

Detaylı Bilgi

Yaş Guruplarımız

Detaylı Bilgi

Dil Eğitimi

Detaylı Bilgi

Anaokulunda Yemek

Detaylı Bilgi

Anaokulunda Rehberlik

Detaylı Bilgi

Orman Okulu

Detaylı Bilgi

Spor Etkinlikleri

Detaylı Bilgi

Çocuğunuzu Sihirliellerimize BırakınBranş ve Etkinlikler

Anaokulumuzda; oyun, drama, müzik, bale, dans, ritim çalışmaları, satranç, İngilizce, geziler, sinema saati, sanat atölyesi, yüzme, jimnastik, proje tabanlı etkinlikler gibi çok sayıda sosyal etkinlik yürütülmektedir.

Robotik Kodlama Dersleri

Robotik Kodlama

Satranç

Satranç Milli Eğitimin ön gördüğü temel branş derslerinden olup öğrencilere pozitif bir etki kazandırmakla beraber okulumuzda profesyonel eğitmenler tarafından satranç dersi verilmektedir.

Bale

Bale eğitimi alan bireyler bedenlerini daha iyi kullanırlar, vücutları esnek, güçlü ve zarif olur. Ayrıca kas yapısını güçlendiren bale, çocuğun daha hızlı uzamasını ve gelişmesini sağlar.

Bilgi Talep Formu

Bizlerle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız çalışmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız

Bizden Haberler